+38 (096) 40-40-370

Розпашні ворота

Оцените материал
(0 голосов)
Распашные ворота Распашные ворота

При всьому сучасному різноманітті різновидів засобів, призначених для перекриття проходів або проїздів, першим і основним засобом є ворота. Причому абсолютна більшість людей представляють ворота саме в їхньому класичному варіанті – дві суцільні або ґратчасті стулки, підвішені на бічних стовпах. Протягом тисячоліть інших варіантів воріт немає в принципі. Це зараз, у сучасному, технологічно розвиненому світі винайдені та успішно застосовуються різні типи воріт – відкатні, секційні, рольвороти та інші. Однак класичний варіант воріт, іменований технічною мовою розстібним, не тільки не втратив своєї актуальності, але й продовжує залишатися настільки ж популярним, як і багато століть тому, завдяки сучасним науково-технічним досягненням, що перетворили звичайні дворові ворота на справжній шедевр архітектурної та дизайнерської думки .

 

 

Види воріт

 

Традиційно розпашні ворота виготовлялися лише з двох видів матеріалу: дерево та метал. Дерев'яні ворота переважно були притаманні сільській місцевості або приватним господарям індивідуальних будинків. Металеві ворота, в основному, ковані, були невід'ємним атрибутом міської архітектури: приватні особняки, будівлі міської влади, двори багатоквартирних будинків. До теперішнього часу, в багатьох містах можна легко знайти старі ворота, що збереглися, що є справжньою історичною цінністю.
За типом конструкції розпашні ворота діляться на двостулкові (двостатеві), найпоширеніші, і одностулкові (з однією порожнистою), менш поширені і використовувані виключно в спеціальних місцях, зі специфічними цілями.
В даний час різні виробники пропонують купити розпашні ворота, виготовлені з найсучасніших, високотехнологічних матеріалів, зі створами, заповненими наповнювачем усіх кольорів та відтінків, декорованими різноманітними дизайнерськими елементами та оснащеними системами автоматики. У той же час більшість виробників воріт, залишаючись вірними багаторічним традиціям, виробляють ворота з класичних матеріалів.

 

Конструкція воріт

 

Як приклад можна розглянути типову конструкцію воріт, зі створами, виконаними з профнастилу. Основу будь-якої моделі воріт складає каркасна конструкція, що виготовляється, як правило, із сталевого профілю або звичайної металевої труби, перетином від 20 до 40 мм. Для збільшення жорсткості конструкції каркас стулки монтують ребра жорсткості. Варіантів монтажу кілька, але переважно використовують горизонтальне або діагональне розташування. Найміцнішим варіантом вважається одне горизонтальне ребро із двома діагоналями.
Опорою для воріт служить навісний стовп, як якого використовують металеву трубу. Залежно від архітектурного стилю будівлі, конструкції та матеріалу паркану та дизайнерського рішення, трубу монтують у цегляну кладку або бетонні стовпці. У цьому випадку необхідно передбачити два - три заставні елементи, до яких, згодом, буде кріпитися навісна стійка воріт.
Ширина в'їзного отвору для воріт в індивідуальних будинках визначається виключно бажанням власника. Однак, з практичної точки зору, цілком прийнятна ширина становить 3 метри, що достатньо для проїзду будь-якого автомобіля. Стандартною та оптимальною висотою воріт прийнято вважати 2 метри.
Внутрішній запірний механізм є штир з фіксатором, розташований в нижній частині воріт, на кожній стулці. Для зручності користування в місці фіксації в землі встановлюється відрізок металевої труби з діаметром на 5 – 10 мм більше, ніж діаметр стопора. Крім того, на вимогу клієнта може бути передбачений внутрішній заставний затвор.

 

Системи автоматизації воріт

 

Сучасні технології виробництва дозволили максимально полегшити і зробити комфортним процес використання воріт, оснастивши їх системами автоматичного управління.
Автоматикою можна обладнати будь-яку модель воріт, при дотриманні певної послідовності установки і монтажу. Основним питанням, яке необхідно вирішити при встановленні системи автоматики, є напрям відкриття стулок воріт: назовні, всередину двору або всередину, з доопрацюванням стовпів, що несуть.
Система автоматичного управління розстібними воротами включає 2 лінійні електроприводи, з живленням від побутової електромережі, блоку управління, приймальної антени, електромагнітного замка і сигнальної лампи.
Наша компанія допоможе Вам не тільки купити розпашні ворота, що задовольняють архітектурний стиль Вашого будинку, але й підбере оптимальну модель автоматики, яка зробить Ваші ворота зручними та сучасними.

 

Розсувні ворота DoorHan

Предлагаем вам купить распашные ворота DoorHan по самой низкой цене по выгодным условиям по скидке
Один із найбільших виробників систем огорожі, компанія DoorHan, пропонує споживачам кілька типів класичних воріт розстібного типу. Наша компанія пропонує вам купити розпашні ворота ДорХан за найнижчою ціною у Вінниці та Вінницькій області.

 

Розсувні ворота DoorHan на замовлення


Изготовление: за розмірами замовника. Стулки виконані з сендвіч-панелей, з окантовкою з екструдованих алюмінієвих профілів.
Преимущества: простота конструкції та легкість монтажу. Є ідеальним варіантом воріт за відсутності технічної можливості установки відкатних ворітних систем.
Особенности конструкции: для полегшення складання в конструкції використані болтові з'єднання, а відсутність зварних швів суттєво підвищує антикорозійні характеристики виробу.
Дизайн: фактура і тип сендвіч-панелей відповідає каталогу DoorHan, фарбування проводиться відповідно до каталогу RAL і, додатково, 6 відтінків, що імітують натуральне дерево.

Розпашні ворота DoorHan стандартних розмірів

Изготовление: Стулки виконані з сендвіч-панелей, з окантовкою з екструдованого алюмінієвого профілю.
Преимущества: простота конструкції та легкість монтажу, що дозволяє самостійно виконати установку, суттєво скоротивши фінансові витрати.
Особенности конструкции: стандартна комплектація, з повним набором аксесуарів та комплектуючих, а також покроковою інструкцією з встановлення. Виготовляється у 4 базових варіантах, призначених для самостійного монтажу.
Дизайн:тип сендвіч-панелі - "Широка смуга", з фактурою поверхні stucco. Фарбується у коричневий колір.


Розсувні ворота DoorHan «Преміум»


Изготовление: за розмірами замовника. Стулки виконані з сендвіч-панелей, фанерованих алюмінієвими профілями або молдингами, з фактурою поверхні - «під дерево». Спеціальний метод нанесення покриття на профілі захищає їх від появи тріщин та подряпин.
Преимущества: мають ексклюзивний дизайн і тривалий термін експлуатації.
Особенности конструкции: встановлені спеціальні петлі, що регулюються, із зносостійкими підшипниками.
Дизайн: Для набору полотна стулок компанія DoorHan використовує сендвіч-панелі із колекцій Classic та Hi-Tech. Складання полотна проводиться вручну, воно має неповторний, унікальний вигляд завдяки різноманітному візерунку профілів.

 

 

Ворота ворота ALUTECH

Предлагаем вам купить распашные ворота Алютех по самой низкой цене по выгодным условиям по скидке
Наша компанія пропонує Вам купити розпашні ворота серії ADS400 від відомого білоруського виробника гаражних та промислових воріт компанії ALUTECH. Вся продукція компанії має високі технічні характеристики, неперевершену якість матеріалів і надійність конструкції. Ми пропонуємо вам купити розпашні ворота виробництва компанії Алютех у Вінниці та Вінницькій області за найнижчою ціною.

 

Переваги воріт ALUTECH:

 • Конструкція воріт виконується з алюмінієвих профілів, оброблених полімерним покриттям, для запобігання впливу несприятливих погодних умов, захисту від виникнення тріщин та збільшення терміну служби.
 • Обробка профілів проводиться під кутом 450, а при монтажі застосовуються спеціальні кутові з'єднувачі та кутові стяжки, що виключають провисання стільців.
 • Великий вибір профілів дозволяє виробляти модельний ряд, що складається з 20 різних варіантів воріт.
 • Використання для фіксації стулок, трьохсекційних накладних петель Fapim, що відрізняються підвищеною надійністю та якістю.
 • Використання технології прихованого кріплення, що запобігає можливості несанкціонованого доступу, а також забезпечує елегантний зовнішній вигляд.
 • Можливість швидкого усунення несправностей, що виникають, і заміни матеріалу наповнення стулок, без необхідності демонтажу конструкції.

 

Базова комплектація воріт ALUTECH:

 • каркас воріт, що включає профілі рами, з'єднувальні і кутові, профіль штапика, профіль імпоста, що забезпечує додаткову жорсткість і можливість подальшої установки автоматики.
 • матеріал заповнення: сендвіч-панелі, алюмінієві та ролетні профілі.
 • аксесуари та комплектуючі: упори, столи кріплення, петлі, засуви, ручки.
 • інструкція з встановлення та пакування.

Матеріал заповнення воріт ALUTECH


Як матеріал для заповнення стулок воріт компанія ALUTECH пропонує:

 • сендвіч-панелі різної фактури та кольорової гами;
 • профілі роликової прокатки;
 • екструдовані алюмінієві профілі.

 

 

Ворота від компанії «КАСКАД»

Предлагаем вам купить распашные ворота Каскад по самой низкой цене по выгодным условиям по скидке
Компанія «Каскад» спеціалізується на постачанні та обслуговуванні всіх типів гаражних та протипожежних воріт від відомих світових виробників. Крім того, компанія виробляє бюджетні варіанти розпашних воріт власної розробки. Ми готові надати вам найвигіднішу ціну на ворота КАСКАД у Вінниці та Вінницькій області

Якість воріт КАСКАД

Елегантний зовнішній вигляд, простота та надійність конструкції, використання у виробництві високотехнологічних сучасних матеріалів, а також гарантійні зобов'язання, що підтверджують тривалу та безвідмовну роботу воріт, складають повний спектр переваг воріт «Каскад».

При розробці конструкції та виробництві воріт компанія «Каскад» дотримується обов'язкового виконання певних вимог:

 • забезпечення надійної та довготривалої експлуатації складових частин воріт та систем автоматичного управління;
 • дотримання вимог щодо забезпечення безпеки;
 • повна відповідність дизайнерських та архітектурних стилів воріт та будівлі;
 • обов'язкове дублювання системи автоматики ручним приводом для використання при відключеннях електроенергії або у випадках її відсутності. 

 

Розпашні ворота власного виробництва

Предлагаем вам купить распашные ворота собственного производства по самой низкой цене по выгодным условиям по скидке

Якщо Ви, з тих чи інших причин, не змогли вибрати для себе відповідну модель воріт від відомих виробників, то ми можемо запропонувати Вам купити воріт, виготовлений на виробничій базі нашої компанії у Вінниці та Вінницькій області.
При замовленні розпашних воріт у нашій компанії Вам буде надано право самостійно вибирати матеріал, з якого буде виконана конструкція, способи оздоблення та декорування, а також забарвлення воріт.
Конструкція наших воріт виконується із профільної труби 40х20, 50х20 або 50х30 мм, залежно від висоти майбутніх воріт. Розміри навісних стовпів залежать від висоти і довжини секцій і, як наслідок, величини навантаження. В основному застосування знаходять стовпи 60х60 або 80х80 мм. Для забезпечення додаткової жорсткості та посилення конструкції воріт у каркас полотна монтуються ребра жорсткості із профілю товщиною від 10 до 30 мм. Як наповнювач, найчастіше використовується оцинкований метал 0,5-0,55 мм або профнастил.
Металеві розпашні ворота нашого виробництва є універсальною та довговічною продукцією, недорогою та простою в монтажі. Матеріали, з яких виробляються ворота, мають відмінну стійкість до температурних перепадів, несприятливих атмосферних впливів, тривалий час зберігають свій колір і чудово поєднуються з більшістю оздоблювальних матеріалів, що застосовуються при будівництві будівель.
На вимогу замовника, розпашні ворота нашого виробництва можуть бути обладнані хвірткою, виконаною в тому ж дизайнерському стилі, що й самі ворота, а також оснащені системою автоматики для зручнішого та комфортнішого їх використання.

Прочитано 3301 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены