+38 (096) 40-40-370

Гаражні ворота

Оцените материал
(1 Голосовать)
Гаражные секционные ворота Гаражные секционные ворота

Автоматичні гаражні воротні системи все більше завойовують популярність серед власників індивідуальных житлових будинків, гаражів, адмінстрації паркінгів і організованих критих автостоянок. Основні виробники загороджувальних систем пропонують споживачам декілька типів гаражних воріт, однак найбільш оптимальним вибором є гаражні воротні системи секційного типу.


Секційні ворота мають певний набір технічних данних, за якими суттєво відрізняються від воріт інших типів. Головною перевагою секційних воріт рахується спосіб їх відкривання і закривання. Полотно воріт переміщається в вертикальній площині, займаючи, при відкриванні, горизонтальне положення під стелею приміщення. Таким чином, зберігається простір перед гаражем, а також усередині гаража і повністю використовується ширина комірного отвору. Крім того, секційні системи мають ще цілу низку переваг, що надають суттєвий вплив на їхню зростаючу популярність. До них відноситься простота та зручність, а при оснащенні автоматичною системою управління комфортна експлуатація воріт. У закритому положенні полотно відмінно герметизує комір і зберігає тепло всередині приміщення, володіючи прекрасними теплоізоляційними властивостями. Надійність роботи підйомного механізму забезпечує тривалий термін служби секційних воріт та абсолютну безпеку при їх використанні.

Купити гаражні ворота у Вінниці сьогодні не складно, цей сегмент ринку наповнений продукцією провідних світових виробників, розрахованою на будь-який смак і гаманець споживача. Але перш ніж ухвалювати рішення про придбання того чи іншого типу воріт, необхідно розглянути всі варіанти, які надаються Вашому вибору.

 

 

Автоматичні секційні ворота Alutech

 Предлагаем вам купить автоматические секционные ворота Alutech по самой выгодной цене

Наша компанія пропонує Вам купити автоматичні гаражні ворота, виробництва групи компаній Alutech (Білорусь), прямими поставками заводу-виробника за мінімальною вартістю у Вінниці та Вінницькій області.

Вся продукція компанії відповідає стандартам якості Євросоюзу, що підтверджується відповідними сертифікатами. Ворота Alutech мають чудові технічні характеристики, які гарантують виключно надійну експлуатацію. Енергоефективні панелі з високоякісними морозостійкими ущільнювачами чудово зберігають тепло в приміщенні.

 

Секційні ворота Classik

 

При встановленні воріт Classik використовується монтаж високого, стандартного та низького типів, що дає можливість їх застосування в прорізах будь-яких розмірів та конфігурацій. При цьому ширина перемички може становити 100 мм, при механічному керуванні воротами, та 125 мм – при використанні автоматики.

Рівномірний натяг тросів забезпечується регульованою муфтою, за допомогою якої обидві частини валу повертаються відносно один одного. На торсіонні пружини монтуються храпові муфти, що блокують полотно при поломці пружин і не дають йому вільно рухатися вниз. Система роликових кронштейнів обладнана елементами регулювання, що дозволяє збільшувати (або зменшувати) щільність примикання полотна до отвору, а гумові ущільнювачі забезпечують повну звукоізоляцію та збереження тепла всередині приміщення.

Габаритні розміри: 6000 х 3085 мм.

 

Секційні ворота Standart

 

Головною особливістю серії є наявність спеціальних пружин розтягування, розташованих між бічними напрямними та полотном і призначених для балансування маси полотна. У «класичному» варіанті це завдання виконують торсіонні пружини. Крім того, використання пружин розтягування дозволило зменшити трудовитрати та час, необхідний для встановлення воріт, до 3 – 4 годин.

Забезпечення безпеки використання воріт Standart, представлене декількома конструктивними особливостями, які запобігають защемленню пальців рук, порізи та зачепи про кромки панелей, а також не допускають мимовільного руху полотна.

Габаритні розміри: 3000 х 2625 мм.

 

Типи сендвіч-панелей для воріт Alutech

 

Сендвіч-панель Alutech, що застосовується при виготовленні воріт, має унікальну запатентовану конструкцію та визнана найміцнішою у світі. Вона є двома оцинкованими сталевими пластинами, товщиною 0,4 мм, з'єднаними спеціальною замковою системою. Внутрішній простір заповнений наповнювачем зі спіненого поліуретану, що не містить фреону. Лицьова сторона обробляється поліуретановим напиленням для надання сендвіч-панелі антикорозійних властивостей.

Дизайн секційних воріт Alutech чудово поєднується з більшістю сучасних оздоблювальних матеріалів, що застосовуються при будівництві та облицюванні будівель завдяки різній фактурі сендвіч-панелей:

 • малюнок «Мікрохвиля» - являє собою мілкі хвилі на поверхні панелі;
 • малюнок «Фільонка» - являє собою оригінальне тиснення, що нагадує структуру шоколадної плитки;
 • малюнок «L-гофра» - являє собою одну, широку «дошку», з якої виготовлена одна панель;
 • малюнок «M-гофра» - являє собою декілька «дощечок» средньої ширини;
 • малюнок «S-гофра» - являє собою декілька вузьких «дощечок».

Особливу індивідуальність та «багатий» вид воріт надають сендвіч-панелі, виконані в кольоровій гамі, що імітує натуральне дерево. Якщо Ви прийняли рішення купити секційні ворота Alutech - наша компанія надасть Вам найповнішу інформацію та кваліфіковану допомогу, а також найвигідніші умови для придбання продукції. За бажанням замовника висококваліфіковані монтажники здійснять встановлення воріт на Вашому об'єкті, з монтажем системи автоматичного керування або без неї, з наданням комплексу гарантійних зобов'язань.

 

Гаражні секційні ворота DoorHan

 Предлагаем вам купить автоматические секционные ворота DoorHan по самой выгодной цене

Ми є офіційними представниками компанії DoorHan та пропонуємо купити секційні ворота DoorHan за доступними дилерськими цінами у Вінниці та Вінницькій області, із застосуванням широкої системи знижок.
Кожна серія підйомних воріт, розроблених компанією, має широкий модельний ряд, що дозволяє легко підібрати та купити секційні ворота такого типу, що максимально повно задовольнить усі Ваші вимоги.

 

Секційні ворота DoorHan стандартної серії

 

Ворота стандартної серії є бюджетним і затребуваним варіантом. Вони мають привабливий вигляд, вони швидко і легко встановлюються і пред'являють мінімальні вимоги до параметрів отвору. 
Виготовлення: за розмірами замовника.
Матеріал полотна: сендвіч-панель, окантована екструдованими профілями.
Переваги: ​​простота та легкість монтажу, оптимальне співвідношення «ціна – якість».
Особливості конструкції: призначається для самостійного складання та встановлення, включає повний комплект аксесуарів і комплектуючих, а також докладну, покрокову інструкцію з проведення складальних і монтажних робіт.
Дизайн: варіанти сендвіч-панелей та підбір кольору проводиться за каталогом компанії DoorHan.

 

Секційні ворота DoorHan серії RSD01


Встановлюються в прорізи з габаритами: по ширині – до 3000 мм, по висоті – до 2700 мм, притолока та бічні простінки – до 100 мм
Виготовлення: за розмірами замовника.
Переваги: низький тип підйому, простота та легкість монтажу.
Особливості конструкції:спеціальний механізм урівноваження, призначений для балансування полотна, що складається з пружини розтягування та блочно-тросової системи, з ресурсом роботи до 10000 циклів.
Дизайн: для виготовлення застосовуються панелі будь-якого типу з асортименту компаніх, фарбування виконується відповідно до каталогу RAL.

 

Секційні ворота DoorHan серії RSD02


Встановлються в проєми з розмірами: ширина -від 2000 до 6000 мм, висота - від 1800 до 3100 мм
Виготовлення: за розмірами замовника.
Переваги:виготовляються із 10 типами підйому. Вимоги до розміру притолоки мінімальні, оскільки передбачені спеціальні ділянки на напрямних, яких кріпиться система врівноважування.
Особливості конструкції: торсіонний механізм, розрахований на 25 000 циклів.
Дизайн: доступний повний спектр колірних та фактурних рішень. Є можливість встановлення хвіртки та вікна.

 

Секційні ворота DoorHan серії RSD02 Premium

 

Ворота серії «Преміум» - найвища точка конструкторської думки та верх дизайнерської майстерності співробітників компанії DoorHan.
Виготовлення: за розмірами замовника.

Переваги:

виготовляються із 10 типами підйому. Полотно воріт оброблене спеціальним покриттям, стійким до стирання, появі подряпин та дії ультрафіолетового випромінювання.


Особливості конструкції: торсіонний механізм, розрахований на 25 000 циклів
Дизайн: Серія представлена в кількох варіантах дизайнерських рішень:

 • модель "Classic" - відрізняється різноманітною конфігурацією візерунків, виконаних на профілі;
 • модель «Country» - зовні нагадує орні ворота, з прикрасами у вигляді кованих елементів;
 • модель «Hi-Tech» – відрізняється наявністю в конструкції декоративних молдингів.

Крім базових варіантів фарбування, відповідно до каталогу RAL, є можливість фарбування у 3 варіанти «під дерево».

 

Гаражні двері DoorHan серії Premium


Виготовлення: полотно дверей із сендвіч-панелей, фанерованих алюмінієм та окантованих екструдованим профілем.
Переваги: надійна конструкція, підвищеної міцності, з декоративним покриттям, стійким до стирання та механічним пошкодженням.
Дизайн: стандартний варіант фарбування, з можливістю фарбування під дерево.
Якщо Ви вирішили купити автоматичні ворота DoorHan (ДорХан), то ми запропонуємо Вам найоптимальніші умови, доступні ціни та цілий комплекс знижок. Крім того, на додаток до базових варіантів воріт, ми запропонуємо весь спектр аксесуарів та комплектуючих.

 

 

Автоматичні гаражні секційні ворота Kruzik (Кружик)

 Предлагаем вам купить автоматические секционные ворота Kruzik по самой выгодной цене

Чеська компанія Kruzik належить до найбільших європейських виробників секційних воріт. В останні роки компанія успішно розвиває виробництво класичних та модернізованих секційних систем не тільки у промисловій, а й у побутовій серії.
Асортимент продукції компанії відрізняється унікальністю та неперевершеною якістю, підтвердженим сертифікатами та багаторічним досвідом співробітників. Безперечною перевагою воріт Kruzik є те, що будь-яка модель, при необхідності, може бути виготовлена ​​під індивідуальне замовлення, з точним дотриманням розмірів замовника, що забезпечує надійне перекриття отворів будь-якої форми.
Наша компанія пропонує Вам купити секційні ворота Kruzik, виготовлені з наповненням з декількох типів панелей:

 • Тип BASE «Вузька вагонка» - прості та красиві паралельні лінії, що не «обтяжують» супутній дизайн. Замовляючи ворота з подібних панелей можна вибирати будь-який колір, від білого до деревини, так як ламінування дозволяє забезпечити будь-який відтінок.
 • Тип Line «Середня лінія» - найкращий вибір для людей, які віддають перевагу цілісності та лаконічності. Для обробки може використовуватися гладка "вагонка" або фактура woodrain, яка забезпечує вигляд "під дерево".
 • Тип Safe «Філятка» - досить поширений тип серед продукції Kruzik (Кружик), що вдало поєднується з віконними вставками. Фактура «Фільонки» однакова у всіх випадках – «під дерево», а колірні рішення можуть бути різними.
 • Тип Flat «Гладкий» - ідеально рівна поверхня, яку дуже зручно доглядати. Чудово поєднується з архітектурним стилем "модерн". "Дерев'яна" текстура не передбачена, але доступний широкий колірний ряд і всі види імітацій.
 • Тип V-профіль - новинка ринку, витончене зміщення панелей якої, надають неповторний шарм воротам, та й усьому будинку в цілому. Базовий колір виробу - "срібло", але, за бажанням замовника, можна оформити в будь-якому кольоровому варіанті.

Наша компанія пропонує Вам купити ворота Kruzik за найдемократичнішими цінами у Вінниці та Вінницькій області, з наданням широкого спектру знижок. Технічні фахівці нададуть Вам всю необхідну інформацію, а висококваліфіковані бригади монтажників, у найкоротші терміни, проведуть монтаж та налагодження системи з наданням усіх гарантійних зобов'язань та видачею сертифікату.

 

 

Автоматичні гаражні секційні ворота Hormann (Херман)

 Предлагаем вам купить автоматические секционные ворота Hormann по самой выгодной цене

Секційні гаражні ворота, які виробляє німецька компанія Hormann, є зразком надійності, найвищої якості та довговічності. Жодних компромісів, тільки строгі та чіткі лінії, що надають будівлі гармонійний, закінчений зовнішній вигляд. Основною особливістю воріт Hormann є те, що вони складаються з однакових секцій з рівномірним розподілом гофрів, які надійно приховують переходи між секціями, створюючи враження єдиного полотна. Для зовнішнього оформлення доступна широка гама кольорів та декоративних елементів, що відповідають будь-якому архітектурному стилю будівлі.
Основні переваги гаражних воріт Hormann (Херман):

 • Рівномірний розподіл гофрів у полотні воріт, що дозволяють приховати переходи між секціями.
 • Одноманітне оздоблення та підбір за кольором складових частин воріт.
 • Наявність компенсуючої фальш-панелі на перемичці воріт, виконаної з матеріалу такого ж кольору та фактури, що і секції воріт.
 • Наявність спеціальних антикорозійних основ на бічних напрямних, призначених для захисту від проникнення вологи.
 • Унікальна система ущільнення ThermoFrame, що істотно збільшує показники теплоізоляції.
 • Можливість монтажу хвіртки для проходу в гараж без підйому воріт. Хвіртка виготовляється в загальному кольоровому та дизайнерському рішенні з секціями.
 • Установка системи, що запобігає можливості піддомкрачування воріт.

Купуйте ворота Hormann (Херман) і Ви отримаєте максимальну надійність та неперевершену якість, яка буде служити протягом багатьох років, зберігаючи свою красу та привабливість. Наша компанія рада запропонувати Вам найвигідніші умови, максимально доступні ціни у Вінниці та Вінницькій області з різноманітними знижками та бонусами, а також всебічні консультації щодо проведення монтажних та налагоджувальних робіт.

Прочитано 3748 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены