+38 (096) 40-40-370

Промислові ворота, ворота для складу

Оцените материал
(1 Голосовать)
Промышленные ворота, ворота для склада Промышленные ворота, ворота для склада

Ворота промислового призначення встановлюються на різноманітних об'єктах виробничої спрямованості: промислових підприємствах, складських приміщеннях ангарного типу, торгових оптових базах, виставкових центрах, паркінгах та багатьох інших. Основною вимогою до характеристик промислових воріт є збереження працездатності за умови інтенсивного використання в будь-яких погодних та кліматичних умовах. Промисловий варіант воріт встановлюється, як правило, на тих об'єктах, де високе навантаження не дозволяє використовувати звичайний гаражний варіант, так як промислові ворота конструюються та виробляються з розрахунком на високу інтенсивність використання за мінімальних вимог до технічного обслуговування.

Ми пропонуємо вам купити всі типи промислових воріт, воріт для складу та логістики у Вінниці за найнижчою ціною. Ми є офіційними дилерами компаній Алютех та DoorHan у Вінниці та пропонуємо найнижчі ціни та максимально можливі знижки на промислові ворота всіх типів у Вінниці та регіоні. Телефонуйте прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію фахівців, прорахунок вартості воріт, кваліфікований монтаж та гарантійне сервісне обслуговування. 

 

При розробці моделей промислових воріт підприємства – виробники враховують низку обов'язкових технічних параметрів:
- Можливість монтажу полотна нестандартних розмірів;
- здатність витримати високу циклічність роботи;
- обов'язковий ефективний захист обслуговуючого персоналу від розривів балансувальних та торсійних пружин та тросів;
- Поліпшене антикорозійне покриття складових частин для використання на об'єктах з високим ступенем вологості.
Основними та головними відмінностями промислових воріт від воріт інших типів є їх габаритні розміри та технічні особливості конструкції. Наприклад, промислові ворота виробництва компанії «Термолайн» мають полотно шириною 9 метрів і це не найбільший варіант, достатньо уявити літакові ангари авіаційних підприємств. Необхідність подібних розмірів обумовлена ​​тим, що ворітні прорізи повинні забезпечувати безперешкодний проїзд великовантажних автомобілів, контейнеровозів і навіть залізничних платформ.


Промислова автоматика


Експлуатація сучасних ворітних систем суттєво спростилася з розробкою та впровадженням автоматики управління воротами. Безумовно, відкривати руками металеві стулки воріт площею 9 м2 або піднімати напівтонне полотно воріт, шириною 9 м та висотою в 3.5 м – завдання не з легких. Використання систем автоматизації з електромеханічними приводами валу дозволяє забезпечити підйом полотна натисканням однієї кнопки на пульті дистанційного керування або зі стаціонарної точки доступу.
Необхідно відзначити, що приводи та механізми систем промислової автоматизації разюче відрізняються від аналогів побутового призначення. Це, головним чином, відноситься до циклічності використання, потужності електродвигуна, балансувальних та торсіонних пружин. Нерідкі варіанти коли, внаслідок великої площі маси полотна, торсіонна система включає по дві здвоєні пружини, а вал приводиться в рух двома синхронізованими електродвигунами.Промислові ворота АЛЮТЕХ

Предлагаем вам купить автоматические промышленные секционные ворота Алютех по самой выгодной цене в Виннице

 

Промислові ворота від білоруської компанії «Алютех» мають великий попит серед керівників компаній виробничого та сільськогосподарського призначення, власників автомийних комплексів та пунктів обслуговування автомобільної техніки.
У нашій компанії Ви можете купити ворота «Алютех» серії ProPlus, до якої включено 10 різних моделей, призначених для монтажу на об'єктах з різними архітектурними особливостями: низько розташованими перемичками, високими та скошеними стелями, похилою покрівлею. Посилена конструкція дозволяє перекривати прорізи шириною до 8 метрів та висотою до 7 метрів.
Схема підйомного та торсійного механізмів гарантує ефективну та безаварійну роботу, в умовах інтенсивного руху транспорту, з розрахунком на 100000 циклів «підйом – опускання». Торсіони, розрахунок та підбір яких здійснюється індивідуально, дозволяють легко здійснювати підйом та опускання полотна вручну, докладаючи зусилля до 260H, при масі полотна 600 кг і більше.
Більш зручна та комфортна експлуатація комірних конструкцій гарантується можливістю оснащення їх системою автоматизації.
Кожна модель воріт "Алютех" маркована знаком "CE", що означає повну відповідність виробу міжнародним вимогам безпеки та якості, підтвердженим відповідними сертифікатами та протоколами випробувань.


 

Типи панелей, що використовуються у воротах серії ProPlus від «Алютех»

Типы панелей, используемых в воротах серии ProPlus от «Алютех»

 

Для виготовлення полотна серії ProPlus використовується фірмова сендвіч-панель «Алютех», що має унікальну запатентовану схему замкнутого контуру, що забезпечує додаткову стійкість до механічних пошкоджень, а також перешкоджає розшарування при різких температурних перепадах.
Сендвіч-панель складається з двох смуг сталевої стрічки, товщиною 0,4 мм, з цинковим напиленням та внутрішнім наповненням зі спіненого поліуретану. Лицьова сторона обробляється поліуретановою плівкою, яка забезпечує захист від стирання, подряпин та агресивної дії навколишнього середовища. Загальна товщина панелі - 45 мм, завдяки чому вона офіційно визнана найміцнішою сендвіч-панеллю серед представленого на ринку асортименту.Базовий варіант серії ProPlus має на увазі використання сендвіч-панелей наступних типів:

 

Мікрохвиля
«Мікрохвиля» чудово приховує вм'ятини лицьової поверхні сендвіч-панелей, а також дрібні подряпини та забруднення, що дозволяє протягом тривалого терміну зберігати первісний вид виробу. 

Горизонтальний гофр
"Горизонтальний гофр" чудово поєднується з будь-яким типом оздоблювальних матеріалів, що застосовуються при будівництві, і відповідає будь-яким архітектурним стилям.
Забарвлення проводиться у будь-який відтінок, що відповідає міжнародній RAL – карті, що забезпечує ідеальне поєднання з колірними рішеннями, використаними при обробці фасаду споруди.
У нашій компанії Ви можете придбати промислові ворота «Алютех» за доступними цінами, з наданням широкого спектру знижок та бонусів. Вам буде надано безкоштовну консультацію та розрахунок вартості комплекту воріт. На вимогу замовника монтажна бригада нашої компанії в найкоротші терміни здійснить встановлення воріт та налаштування системи автоматики з наданням відповідних гарантійних зобов'язань та видачею сертифікату. 

Предлагаем вам купить ворота для склада производства Алютех по самой выгодной цене в Виннице и области

 

Наша компанія готова запропонувати вам найкращу ціну на промислові ворота виробництва компанії Алютех. Телефонуйте прямо зараз і ви отримаєте розгорнуту консультацію, безкоштовний прорахунок вартості та варіантів виконання, кваліфікований монтаж та обслуговування.

 

Промислові ворота DoorHan

Промышленные ворота DoorHan по выгодной цене в Виннице и области
Основна сфера застосування промислових воріт – виставкові центри, складські та виробничі приміщення, ангари та паркінги, а також об'єкти, на яких здійснюється інтенсивний рух транспорту та переміщення вантажів. Звернувшись до нашої компанії, Ви ознайомитеся з повним переліком продукції DoorHan і зможете купити промислові ворота будь-якого типу, що найбільш підходять Вашому підприємству або об'єкту за конструкцією, властивостями та функціями, що виконуються.

Ми пропонуємо вам купити будь-які типи промислових воріт виробництва компанії DoorHan за найнижчою ціною у Вінниці та регіоні. Дзвоніть прямо зараз!

 Промислові секційні ворота DoorHan (Серія ISD01)

Промышленные секционные ворота DoorHan (Серия ISD01) в Виннице по самой низкой цене

Серія ISD01 сконструйована та виробляється для об'єктів, що мають великі габарити ворітних прорізів та високий ступінь інтенсивності використання ворітних систем. Габарити отвору по ширині можуть становити від 2000 до 8000 мм, за висотою – від 2000 до 7000 мм, а під час використання підйому вертикального типу – до 8000 мм.
Сендвіч-панелі, що використовуються при наповненні полотна, забезпечують якісну теплоізоляцію та шумоізоляцію приміщення, а високоякісні гумові ущільнювачі, змонтовані за контуром, сприяють надійній герметизації приміщення.
Незалежно від інтенсивності використання воріт, система безпеки, що включає кілька рівнів, надійно оберігає обслуговуючий персонал від можливих розривів тросів та поломок торсійних пружин, а також від мимовільного опускання полотна.
Застосування комплектуючих підвищеної міцності, таких як сталеві «омега»-профілі та подвійні бічні опори, суттєво збільшують надійність та тривалість безаварійної роботи виробу.
Крім базового варіанта виконання, можна купити промислові ворота серії ISD01 з комбінованим полотном, виконаним з панорамними вставками, з хвірткою та оглядовими вікнами. 

Промислові секційні ворота DoorHan (Серія ISD02)

Промышленные секционные ворота DoorHan (Серия ISD02), лучшая цена в Виннице, гарантия качества, монтаж

 

Спеціально сконструйована серія ISD02, монтується в отвори споруд, що мають засклені фасади. У панорамні панелі, що зібрані з алюмінієвих профілів, монтуються склопакети. Для скління полотна застосовуються матеріали, що мають високі показники по міцності та стійкості до різних видів ушкоджень та впливів зовнішнього агресивного середовища, а також перешкоджають утворенню конденсату. Такими характеристиками має полікарбонат, акрилове скло та стільникове оргскло.
Дизайнерські рішення, що дозволяють підібрати та купити секційні ворота серії ISD02, що найбільш підходять до архітектурного стилю Вашого об'єкта, представлені шістьма різними варіантами заповнення полотна.
Основні технічні характеристики, а також показники з енергозбереження та звукоізоляції відповідають воротам серії ISD01. Як додаткові опції, доступні при замовленні воріт серії ISD02, можливе застосування панелей, виконаних з профілів T-bridge, що запобігають промерзанню завдяки термовставці з поліаміду. 

Складна промислова брама DoorHan

Складные промышленные ворота DoorHan по выгодной цене в Виннице

 


Складні ворота DoorHan без нижньої направляючої


Воротні системи доладного типу, в силу своїх конструктивних можливостей, пред'являють мінімальні вимоги до бокових простінків і притолоки отворів і призначені для установки на об'єкти, що мають головну рису своєї архітектури - габаритні розміри комірного прорізу. Такий тип воріт розроблявся спеціально для складських комплексів, авіаційних ангарів, автотранспортних депо.
Накладний метод монтажу воріт забезпечує можливість їх встановлення як зовні, так і всередині приміщення, а варіанти виготовлення з однією або двома створами дозволяють вибрати та купити складні ворота оптимальної схеми, що задовольняє вимогам об'єкта та змісту поставлених завдань.
Для автоматизації складних воріт без нижньої направляючої компанія DoorHan пропонує систему автоматики з важільним електроприводом. При цьому монтаж електроприводу може здійснюватися на стулку або опору, закріплену на верхній напрямній. У першому випадку переміщення здійснюється за допомогою телескопічної штанги, з поворотом стулки  на 900, а в другому – за допомогою ричагів, с поворотом стулки на 900 або 1800.


Складні ворота DoorHan з нижньою напрямною

 

Установка нижньої напрямної забезпечує максимальні габарити по висоті, що дозволяють здійснювати безперешкодний рух будь-якого великогабаритного транспорту, а також перекривати великі прорізи без зниження стійкості до вітрових навантажень.
Монтаж накладним способом передбачає встановлення як з внутрішньої, так і зовнішньої сторони приміщення, при цьому, у другому варіанті, додатково монтуються захисні кожухи, що вкривають балку від несприятливих погодних умов.
Система автоматизації включає в себе ланцюговий електропривод з обертанням у двох напрямках, що фіксується на опорі, встановленій на верхній напрямній.

 

 Відкатні промислові ворота DoorHan

Откатные промышленные ворота DoorHan в Виннице и регионе, низкая цена, гарантия качества

Відкатні ворота DoorHan без нижньої напрямної.

Даний тип сконструйований спеціально для монтажу на великі прорізи воріт, при істотному нестачі вільного простору.
Залежно від специфіки об'єкта і характеру роботи, що виконується, переміщення полотна може здійснюватися як в одну, так і в обидві сторони від отвору. Установка ворітної системи проводиться накладним способом з внутрішньої або зовнішньої сторони приміщення, а технічні вимоги на ширину притолоки для воріт без нижньої напрямної, мінімальні, всього від 140 мм.
Високі показники з енергозбереження та звукоізоляції обумовлені застосуванням високоякісних сендвіч-панелей, що мають чудові термоізоляційні властивості.
Створи воріт, незважаючи на їх величину, легко переміщаються вручну, проте застосування систем автоматизації, з широким модельним рядом приводів забезпечує зручне і комфортне, а головне безпечне використання воріт на будь-якому об'єкті.


Відкатні ворота DoorHan з нижньою напрямною.

 

Установка нижньої направляючої в конструкцію воріт DoorHan забезпечує максимальні габарити по висоті, що дозволяють здійснювати безперешкодний рух будь-якого великогабаритного транспорту, без ризику пошкодження полотна.
Установка ворітної системи проводиться накладним способом з внутрішньої або зовнішньої сторони приміщення, при цьому полотно зсувається паралельно до фасаду і суттєво економить вільне місце. Варіант полотна, у якого панелі зсуваються перпендикулярно отвору, може використовуватися при недостатній ширині бічних простінків.
Високі показники з енергозбереження та звукоізоляції обумовлені застосуванням високоякісних сендвіч-панелей, що мають чудові термоізоляційні властивості. У разі зовнішньої установки воріт балка надійно захищається спеціальними коробами.
Створи воріт, незважаючи на їх величину, легко переміщаються вручну, проте застосування систем автоматизації, з широким модельним рядом приводів забезпечує зручне і комфортне, а головне безпечне використання воріт на будь-якому об'єкті.

 


 

Гнучкі ПВХ ворота DoorHan


Швидкісні рулонні ворота DoorHan

Скоростные рулонные ворота DoorHan для склада в Виннице, лучшая цена

 

Рулонні швидкісні ворота відмінно зарекомендували себе при застосуванні на різних господарських об'єктах: виробничих ділянках, складах, цехах, холодильних камерах – там, де необхідне швидке підняття та опускання полотна у зв'язку з високою інтенсивністю руху вантажно-розвантажувальної техніки.
Полотно швидкісних рулонних воріт DoorHan виконане з армованого поліестеру. За бажанням замовника в полотно монтуються прозорі вставки, що дозволяють забезпечити огляд прилеглої території.
Швидкість підйому полотна дозволяє зберігати встановлений температурний режим усередині приміщення навіть за високої інтенсивності використання, а механізм регулювання швидкості дозволяє зробити точне налаштування, відповідно до заданих параметрів роботи. У конструкції воріт передбачена функція «відновлення», що забезпечує повернення полотна в напрямні при мимовільному або навмисному виході з пазів.
За винятком каркаса воріт та захисного короба, виконаних з оцинкованої або нержавіючої сталі, ворота не мають жорстких елементів, чим забезпечується абсолютна безпека їх використання, а модульне складання системи дозволяє легко проводити заміну окремих елементів.

 

 


Швидкісні спіральні ворота DoorHan

Скоростные спиральные ворота DoorHan - выгодная цена в Виннице, ворота для склада и предприятий


 

Новинка ринку ворітних систем, яку пропонує купити наша компанія – швидкісні ворота DoorHan спірального типу ThermicRoll Spiral 40. Вони є ідеальним рішенням для встановлення як зовні, так і всередині виробничих та торгових приміщень у разі відсутності місця розміщення полотна при використанні стандартного варіанта підйому.
Основними перевагами цього вважається велика швидкість підйому полотна – до 2,2 м/сек і неймовірний ресурс роботи, що становить 3 мільйони циклів.
Застосування сендвіч-панелей, а також різноманітних варіантів скління дозволяє забезпечити високі показники теплоізоляції приміщення.

 

 


Швидкісні ворота DoorHan

Скоростные складывающиеся ворота DoorHan - купите по выгодной цене в Виннице уже сейчас

 

Ворота ITW-SFT, що складаються, відрізняються високою швидкістю роботи стулок, винятковою надійністю і великим терміном безвідмовної роботи, при мінімальних витратах на придбання витратних матеріалів і технічне обслуговування. Подібні конструкції, вироблені з різноманітними видами заповнення, включаючи повне скління, дозволяють забезпечити доступ природного освітлення всередину та надають будівлі сучасного та оригінального вигляду. Крім того, полотно у відкритому стані повністю звільняє габарити отвору по висоті і виключає найменшу можливість пошкодження конструкції транспортними засобами, що проїжджають.
Звернувшись до нашої компанії, Ви зможете купити складні ворота, пофарбовані в будь-який колір, за Вашим бажанням, а також з додатковими ущільнювачами по контуру полотна. Ця опція дозволить Вам суттєво збільшити показники енергозбереження та стануть дуже вигідним придбанням.
Стандартна комплектація складних воріт передбачає всі елементи, що забезпечують безпеку, а також комплектуючі, необхідні для швидкого та якісного монтажу.

 

 

Плівкові смугові завіси DoorHanПленочные полосовые завесы DoorHan в Виннице по выгодной цене

 

Компанія DoorHan пропонує купити плівкові завіси серії FS100, що дозволяють забезпечити зручний доступ у внутрішні приміщення персоналу та вантажно-розвантажувальну техніку, під час проведення обслуговуючих робіт.
Виготовлені з сучасних, високоякісних ПХВ-матеріалів, смугові завіси мають відмінну гнучкість, стійкість до розтягування і розриви, а також абсолютну безпеку у використанні завдяки закругленим краям смуг.
Установка проводиться накладним методом, із зовнішнього (внутрішнього) боку або вбудованим – усередину отвору. Спосіб кріплення смуг дозволяє їм самостійно повертатися у вихідне положення після проходу чи проїзду через завісу.

 


Плівкові розпашні ворота DoorHanПленочные распашные ворота DoorHan - высокое качество ворот для склада, гарантия цены


Ворота розпашні плівкові призначаються для зниження теплових втрат, запобігання протягам та підтримки необхідного температурного режиму всередині приміщень.
Ворота серії SSD110/120 виконані з високоякісної еластичної ПХВ-плівки та характеризуються легкістю у використанні, безшумною роботою, міцністю та надійністю. За бажанням клієнта каркас і секції виготовляються з додатковими контурами ущільнення, а полотно виконується в будь-яких варіантах кольору, а також в їх комбінаціях.
Установка воріт проводиться врізним методом, а базовий комплект містить усі аксесуари, необхідні для швидкого монтажу та якісного функціонування воріт.

.


 

Протипожежні ворота DoorHan

 


Протипожежні секційні ворота DoorHan

Противопожарные секционные ворота DoorHan в Виннице, низкая цена, гарантия качества

 

Конструкція протипожежних секційних воріт, а також їх технічні характеристики, аналогічні стандартним аналогам, за винятком деяких особливостей, що визначають їхнє призначення.
Полотно має більш легку вагу, тому що як наповнювач в панелях використовується мінеральна вата, абсолютно не схильна до горіння. Крім того, для підвищення ефективності використання та забезпечення додаткової безпеки персоналу може бути встановлена ​​система «Антипаніка», що дозволяє відчиняти ворота зсередини без ключа.
Протипожежні системи можуть встановлюватися як у внутрішні отвори будівель, так і в зовнішні, а повний спектр варіантів підйому дозволяє проводити монтаж до будівель з різноманітними архітектурними особливостями.

 

 

Протипожежні зсувні ворота DoorHanПротивопожарные сдвижные ворота DoorHan - лучшая цена в Виннице

 

Протипожежні зсувні (відкатні) ворота, в даний час, найефективніший варіант герметизації прорізів великих розмірів у разі займання та розповсюдження диму. Як наповнювач полотна використовується базальтова мінеральна вата, не схильна до горіння.
Залежно від внутрішнього планування приміщення протипожежні системи можуть виготовлятися в одностулковому або двостулковому варіанті, при цьому одностулкові ворота можуть відкриватися у зручний бік від отвору.
Технічні характеристики та матеріали, що застосовуються для виробництва, аналогічні стандартним варіантам зсувних (відкатних) воріт DoorHan.

 

 


Протипожежні розпашні ворота DoorHan

Противопожарные распашные ворота DoorHan в Виннице по низкой цене, ворота для склада

 

Протипожежні розпашні ворота – універсальний варіант, за відсутності можливостей встановлення іншого типу воріт, внаслідок особливостей внутрішнього планування приміщення та архітектури будівлі.
Конструкція протипожежних воріт, а також матеріали, що використовуються при їх виробництві, аналогічні стандартним воріт DoorHan, за винятком окремих особливостей. Як наповнювач полотна використовується базальтова мінеральна вата, несприйнятлива до займання. Створи воріт можуть бути виконані різними за розміром, при цьому мала (пасивна) створа, у повсякденному варіанті залишається закритою та зафіксованою ригельною засувкою.
Враховуючи характер виконуваних робіт, особливості приміщення та вимоги клієнта, стулки можуть відкриватися як усередину приміщення, так і назовні.
Звернувшись до нашої компанії Ви завжди зможете підібрати та купити протипожежні ворота тієї моделі, яка найбільш повно задовольнить вимоги Вашого виробництва та характер виконуваних робіт.Рулонні ворота DoorHan

Рулонные ворота DoorHan по выгодной цене в Виннице, купите прямо сейчас
Призначені для перекриття отворів з габаритами: до 6 метрів за висотою та до 12 метрів за шириною, за відсутності можливості монтажу воріт іншого типу.

Область застосування: перекриття отворів, використання як захист для вітрин комерційних об'єктів.
Переваги: ​​компактність у згорнутому вигляді, стильний дизайн та тривалий термін служби без втрати зовнішнього вигляду та захисних властивостей.
Особливості конструкції: спеціально розроблений, посилений антивандальний профіль, виготовлений із сталевої стрічки.
Дизайн: застосування суцільного або перфорованого наповнення, а також їх комбінації; пропонується фарбування в 4 стандартні кольори, але на вимогу клієнта можна фарбувати в будь-який колір.

 

 

Наша компанія рада запропонувати Вам найвигідніші умови, максимально доступні ціни у Вінниці та Вінницькій області з різноманітними знижками та бонусами, а також всебічні консультації щодо проведення монтажних та налагоджувальних робіт.

Прочитано 4660 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены