+38 (096) 40-40-370

Відкатні (зсувні) ворота

Оцените материал
(0 голосов)
Откатные (сдвижные) ворота Откатные (сдвижные) ворота

Відкатні (або зсувні) ворітні системи забезпечують безперешкодний проїзд для транспорту будь-яких розмірів, тому що їх конструкція не передбачає наявності обмежувачів по верху та внизу ворітного отвору.
У конструкції каркаса воріт використовується новий тип профільованої балки, яка пересувається по двох роликових каретках, встановлених у бетонну основу воріт, у процесі підготовки до монтажу. Полотно відкатних воріт монтується на профільовану балку, складаючи з нею одне ціле, що дозволяє відмовитися від класичної підвісної системи, яка обмежує висоту ворітної проїзду, або нижньої направляючої рейки, що вимагає особливо ретельного догляду та обслуговування в складних кліматичних умовах.

 

Нова система, в силу своїх конструктивних особливостей, не потребує навіть періодичного мастила роликів, так як пил, що осідає на масло і накопичується в профільній балці, буде перешкоджати вільному руху полотна.
Однією з особливостей установки воріт є необхідність забезпечення вільного простору на шляху відкату полотна. При цьому важливою позитивною характеристикою відкатних систем є вільний простір перед в'їздом та всередині огородженої території.
Всі моделі відкатних систем розраховуються та виготовляються з урахуванням вітрового навантаження, що дозволяє запобігти деформації полотна протягом терміну експлуатації, розрахованого на 45-55 тисяч циклів «відкриття – закривання».

 

 

Відкатні (зсувні) ворота DoorHan

Предлагаем вам купить откатные (сдвижные) ворота DoorHan по выгодной цене со скидкой

Пропонуємо вам купити автоматичні відкатні ворота від компанії ДорХан у Вінниці та Вінницькій області за найнижчою в регіоні ціною.

Ведучий російський виробник гаражних воріт, компанія DoorHan, представляє низку моделей відкатних воріт, з асортименту своєї продукції:

 

Зсувні ворота DoorHan, звичайні, на замовлення


Виготовлення: за розмірами клієнта. Полотно – сендвіч-панель з окантовкою з екструдованого профілю.
Преваги: залишають вільне місце перед воротами та всередині огородженої території, виготовляються для прорізів будь-яких габаритів.
Особливості конструкції: система не передбачає наявності підтримуючих елементів, також відсутні зварні шви, що додатково впливає на антикорозійні властивості.
Дизайн: фарбування проводиться методом порошкового напилення, в 11 базових кольорів, що відповідають міжнародній RAL – карті та, додатково, у 6 відтінків, що імітують натуральне дерево.


Зсувні ворота DoorHan стандартних розмірів


Виготовлення: за розмірами клієнта. Полотно – сендвіч-панель з окантовкою з екструдованого профілю.
Переваги: за збереження всіх показників, є можливість значної економії бюджету рахунок самостійного монтажу.
Особливості конструкції: виробляються в 4 базових комплектаціях серії «Збери сам», для перекриття типових отворів з габаритами: 3500х2000 мм та 4550х2000 мм.
Дизайн: стандартний дизайнерський варіант усієї лінійки – сендвіч-панель «Широка смуга» з фактурою поверхні stucco, пофарбована в коричневий колір.

 

Комплект для складання із заповненням із профлисту

 

Виготовлення: за розмірами клієнта. Полотно – профільована сталь, змонтована у алюмінієвій рамі.
Переваги: суттєве зниження маси конструкції. Є найбільш простим, бюджетним варіантом, що надається за доступними цінами.
Особливості конструкції: спеціальний каркас рами, відсутність зварних швів, кріплення елементів за допомогою заклепок, шурупів і кронштейнів.
Дизайн: хвиля профнастилу – 20 мм. Фарбування здійснюється методом порошкового напилення в 11 базових кольорах, що відповідають міжнародній RAL – картці.

 

Зсувні ворота Premium

 

Виготовлення: за розмірами клієнта. Полотно виконане з сендвіч-панелей, фанерованих декоративним алюмінієвим профілем або молдингами, з фактурою поверхні - «під дерево». Спеціальний метод нанесення покриття на профілі захищає їх від появи тріщин та подряпин.
Переваги: мають ексклюзивний дизайн і тривалий термін експлуатації.
Особливості конструкції: не передбачено наявність підтримуючих елементів, також відсутні зварні шви, що додатково впливає на антикорозійні властивості.
Дизайн: для набору полотна використовуються сендвіч-панелі з колекцій Classic та Hi-Tech. Складання полотна проводиться вручну, воно має неповторний, унікальний вигляд завдяки різноманітному візерунку профілів.

 

 

Ворота відкатні (зсувні) Alutech

Предлагаем вам купить откатные (сдвижные) ворота Alutech по выгодной цене со скидкой

Білоруська компанія Alutech, найбільший виробник гаражних воріт, пропонує купити ворота відкатні нової серії - ADS400.
В'їзні конструкції виробництва компанії Alutech традиційно відрізняються високими показниками якості, довговічності, дизайнерським рішенням завдяки застосуванню у виробництві сучасного обладнання та високоякісних матеріалів. Нова серія воріт ADS400 має широкий модельний ряд, що характеризується гарантованою надійністю та тривалою працездатністю, доступною ціною та численними варіантами дизайнерського оформлення полотна. Для наповнення використовуються різноманітні матеріали, зокрема: алюмінієві профілі, фірмові сендвіч-панелі Alutech, профілі ролетні AG/77, а також різний листовий матеріал (профлист, дерево). Верхня частина полотна може бути виконана у вигляді «гребінки», а також зі скосами вгору, вниз або до середини

.

 

Основні переваги відкатних систем Alutech

 

Всі матеріали та комплектуючі, що застосовуються при виготовленні відкатних систем, виготовляються на підприємствах компанії Alutech, там де і відбувається остаточне складання та випробування воріт. Подібний виробничий ланцюжок визначає ряд переваг систем Alutech, порівняно з аналогічною продукцією компаній – конкурентів:

 • Найвища якість і тривалий термін служби ворітних систем визначаються ретельним контролем всього процесу виготовлення, починаючи з конструювання моделі та закінчуючи відвантаженням покупцю.
 • Високотехнологічне виробництво дозволило розробити модель профілю, яка забезпечує можливість широкого маневру типами матеріалів та варіантами заповнення полотна. Лінійка моделей, що становить понад 20 різноманітних варіантів, включає як бюджетні моделі класу «Економ», так і еліту, класу «Преміум» і «Люкс».
 • Усі моделі профілів, які застосовуються при виготовленні воріт, проходять додаткову обробку полімерними матеріалами, що перешкоджають виникненню тріщин та подряпин.
 • Застосування технології прихованого кріплення дозволяє підкреслити естетичну складову і забезпечити додатковий захист від злому.
 • Ресурс роботи системи забезпечує 25000 циклів «відкриття – закривання», що становить близько 15 років роботи виробу.
 • Зубчаста рейка, виготовлена на нейлоновій основі, та поліамідні роликові опори забезпечують м'який та безшумний хід полотна.
 • Можливість швидкої і легкої заміни складових частин, що вийшли з ладу, а також матеріалу наповнення полотна, без необхідності повного демонтажу системи.


Базовий варіант може доповнюватись окремими елементами, необхідними при проведенні підготовчого етапу робіт:

 • опорною рамою для бетонування;
 • підтримуючим стовпом та розкосами;
 • зубчастою рейкою.

Крім того, відкатні системи, призначені для монтажу на дачних ділянках, на вимогу клієнта, доповнюються окремою хвірткою, що забезпечує доступ до двору без необхідності відкриття воріт. 

Варіанти заповнення полотна


Компанія Alutech пропонує купити відкатні ворота з наступними типами наповнювача:

 • Сендвіч-панель.
 • Профілі роликової прокатки.
 • Алюмінієві екструдовані профілі.

 Раді запропонувати вам найвигідніші ціни при покупці відкатних воріт Алютех у Вінниці та Вінницькій області

Відкатні (зсувні) ворота СОВА

Предлагаем вам купить откатные (сдвижные) ворота СОВА по выгодной цене со скидкой

У нашій компанії Ви можете купити збірні відкатні ворота автоматичні (СОВА) – новинку ринку автоматичних воріт, що є готовою до встановлення модель бюджетних відкатних воріт, що монтуються на підготовлену бетонну противагу.

 

Переваги автоматичних відкатних воріт СОВА:

 

 • Невисока ціна готових воріт, в яку включено вартість автоматики, деталей та стовпів бетонної противаги.
 • Можливість встановлення з будь-якої сторони огорожі.
 • Широкий розмірний ряд готових комплектів, що дозволяє підібрати найкращий варіант на будь-який проріз.
 • Нанесена розмітка, що допомагає при складанні та встановленні.
 • Мінімальний час на монтаж та встановлення (від 2 до 3 годин на готовий фундамент) та мінімальний комплект складального інструменту (шуруповерт і ключ на 13).
 • Мінімальні транспортні габарити (4 метри), що дозволяють здійснити перевезення легковим автомобілем.
 • Швидка та безкоштовна доставка до Вашого міста транспортом компанії «Делівері» (доступно по Україні).

 

Стандартна комплектація воріт СОВА:

 • рама основи;
 • майданчик приводу;
 • комплект стовпів (основний, удаваний);
 • комплект каркасу воріт;
 • профнастил для наповнення полотна (для України);
 • комплект фурнітури (роликові опори, уловлювачі, візки);
 • металовироби для складання;
 • система автоматичного керування (Nice Road 400);
 • пульт керування – 2 шт.

 

Конструкція відкатних воріт СОВА

Представлена модель відрізняється надзвичайною простотою, але, водночас, винятковою надійністю та довговічністю, розрахованою на 15-ти річну безаварійну роботу. Відсутність зварних швів та двошарове фарбування фарбою Sniezhka (у стандартному варіанті) збільшує антикорозійні властивості виробу.

Пропонуємо вам купити відкатні ворота СОВА за низькою ціною у Вінниці та Вінницькій області.

 

Відкатні (зсувні) ворота Каскад

Предлагаем вам купить откатные (сдвижные) ворота Каскад по выгодной цене со скидкой

Ворота – це парадна частина будинку. Крім найвищих експлуатаційно – технічних характеристик вони повинні мати максимально привабливий зовнішній вигляд. Вдало вибрані ворота створюють вигідне враження про власника, підкреслюють стиль та архітектурні особливості будинку. Ворота «КАСКАД», за оригінальність і привабливість дизайну звані «шоколадкою», що виготовляються зі штампованої фільонки, налічують понад 150 варіантів виконання, здатних задовольнити найвибагливіші смаки покупця.

 

Компанія Каскад пропонує відкатні ворота таких модифікацій:

 

 • Ворота консольного типу;
 • Ворота на роликових опорах;
 • Ворота з верхнім підвісом.

 

Ворота відкатні «КАСКАД» консольного типу


Консольна конструкція забезпечує легкість експлуатації воріт у будь-який сезон і за будь-якої погоди, оскільки полотно, з'єднане з профільною балкою в одне ціле, не стикається з землею, а ролики, що пересуваються всередині балки, дозволяють легко переміщати полотно вручну, при цьому практично не потребуючи в обслуговуванні.

 

Переваги:

 • конструкція не передбачає монтажу нижньої несучої балки та підвісної системи зверху воріт;
 • мають зазор між полотном та землею до 80 мм, що дозволяє експлуатувати ворота під час снігопаду;
 • не мають обмеження за висотою конструкції.

 

Недоліки:

 • необхідність забезпечення великої (до 50% від ширини отвору) відстані для відкочування полотна.

 

Ворота відкатні «КАСКАД» на роликових опорах


Конструкція передбачає укладання напрямної балки через комір. Полотно на опорних роликах встановлюється на балку, а два додаткові ролики, змонтовані вгорі стовпа, утримують його у вертикальному положенні.


Переваги:

 • можливість використання при нестачі вільного місця у зоні відкату;
 • практично необмежені розміри отворів;
 • велика маса полотна, що підвищує ступінь стійкості до вітрових навантажень.

 

Недоліки:

 • бетонування направляючої в основу воріт, що збільшує остаточну вартість;
 • необхідність своєчасного та ретельного обслуговування напрямної та роликових систем.

 

Підвісні ворота Каскад


Конструкцією передбачається установка над ворітним прорізом, що направляє балки, на яку підвішується полотно.

 

Переваги:

 • можливість використання при обмеженому просторі в'їзду;
 • відсутність зони відкату;

 

Недоліки:

 • обмеження габаритів проїзду за висотою;
 • збільшення висоти отвору пропорційно збільшує габарити полотна та розміри опорних стовпів, відповідно збільшуючи вартість конструкції.

 Ми пропонуємо вам купити відкатні ворота високої якості виробництва компанії КАСКАД за найвигіднішою ціною у Вінниці та Вінницькій області

 

Відкатні ворота власного виробництва

Предлагаем вам купить откатные (сдвижные) ворота собственного производства по выгодной цене со скидкой

Якщо Ви, з тих чи інших причин, не змогли підібрати для себе ворота від відомих виробників, представлених у нашій компанії, ми запропонуємо купити відкатні ворота власного виробництва у Вінниці та Вінницькій області.
Основною особливістю власного виробництва є індивідуальний підхід до побажань кожного клієнта. Ви самостійно можете вибрати тип конструкції, матеріали, з яких будуть виготовлені Ваші ворота, фурнітуру та декоративні елементи. Ворота будуть виготовлені за індивідуальними розмірами, з урахуванням особливостей Вашої ділянки, а після закінчення монтажу, на Вашу вимогу, на ворота може бути змонтована система автоматики.
Для складання каркаса застосовується профільна труба 40х40 мм і 30х30 мм для монтажу ребер жорсткості. Як основний матеріал заповнення використовується профнастил, оброблений високоякісними ґрунтовими та лакофарбовими матеріалами. На вимогу замовника ворота можуть бути виготовлені як з односторонньою, так і двосторонньою зашивкою полотна.
Відкатні ворота, виготовлені на нашій виробничій базі, оснащені високоякісною фурнітурою відомих європейських виробників, прослужать Вам довгі роки, радуючи Вас своїм зовнішнім виглядом та надійною, безвідмовною роботою.

Прочитано 3816 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены