+38 (096) 40-40-370

Автоматика для воріт

Оцените материал
(2 голосов)
Автоматика для ворот Автоматика для ворот

Автоматизовані системи для воріт позбавлять Вас від щоденного процесу відкривання та закривання воріт вручну, під дощем та снігом, у бруд та сльоту. Відпаде необхідність відігрівання замку, який замерзне в невідповідний момент, коли у Вас зовсім не залишиться часу або не буде під руками засобів обігріву. Крім того, автоматичні ворота, закриті та замкнені в нормальному положенні, позбавлять Вас від «небажаних» гостей, при цьому забезпечуючи Вашим домочадцям вільний доступ на територію будинку.


Системи автоматики, які Ви можете купити, звернувшись до нашої компанії, мають цілу низку незаперечних переваг:

 • Ми маємо можливість змонтувати будь-який тип автоматики на вже готові та встановлені ворота;
 • Широкий модельний ряд дозволяє підібрати систему, що найбільш повно задовольняє Ваші запити і органічно вписується в дизайн Ваших воріт;
 • Моделі, представлені провідними світовими брендами, забезпечать надійну, безаварійну та тривалу експлуатацію, а також гарантують безпеку Вашої власності;
 • Застосування систем автоматики забезпечує суттєвий економічний ефект, не кажучи вже про елементарну зручність та комфорт;
 • Проста і легка у використанні наша автоматика ефективно функціонує в будь-яких, найскладніших, погодних умовах.

Відомо, що система автоматики підбирається до воріт, тому підрозділяється за відповідними типами: для гаражних (секційних), відкатних (зсувних), розпашних та промислових воріт.
У нас дуже великий досвід роботи на ринку загороджувальних систем, тому ми пропонуємо Вам купити автоматику будь-якого типу за доступними цінами, з наданням цілого спектру знижок та бонусів, а також з можливістю монтажу силами наших спеціалістів.

 

Автоматика для воріт

Предлагаем вам купить автоматику для распашных ворот по самой выгодной ценеКупівля системи автоматики для воріт свого будинку - це важливе і відповідальне рішення, від якого залежить рівень комфорту Вашого будинку на довгі роки. Від якості та надійності автоматики залежить надійність і довговічність комірної системи в цілому, а також ступінь безпеки вашого будинку, гаража та майна. Якісний та безвідмовний механізм не вимагає до себе багато уваги, не потребує планових ремонтів та замін складових частин.

Для воріт існує два основних типи приводів:

 

Лінійний привід - називається іноді черв'ячним, вважається найпоширенішим і ефективнішим приводом для воріт. Принцип роботи – електромеханічний, заснований на передачі зусилля від електродвигуна через черв'ячний вал на створи воріт. Простий в експлуатації та обслуговуванні, має невисоку вартість.
Важелевий привід – менш поширений і дорожчий варіант, який має, однак, свої переваги. Найбільш ефективно використовується на воротах зі стовпами, обробленими цеглою або каменем. Принцип роботи – електромеханічний, при цьому стулки відкриваються тільки всередину території. Не потребує технічного обслуговування, оскільки має закритий редуктор.
Окремим рядом стоять деякі різновиди того чи іншого типу приводів:
Підземний привід – монтується у заглибленні під воротами, у процесі їх встановлення та невидимий зовні. Дозволяє переміщати стулки як у територію, так і назовні.
Гідравлічний тип – різновид лінійного типу, призначений для встановлення на важкі по масі та великі за площею ворота, оскільки має велике тягове зусилля. Не потребує обслуговування, має великий ресурс роботи, замикає ворота без люфту, «з натягом», тому не потрібно застосовувати замки.

З широкого модельного ряду систем автоматики різних виробників наша компанія представляє деякі моделі, що відрізняються надійними робочими якостями та невисокою вартістю.

Будучи офіційним представником іспанської компанії Erreka, відомого виробника автоматичних систем, ми пропонуємо Вам купити автоматику для розпашних воріт у Вінниці та Вінницькій області, яка отримала вдячність споживача та заслужила популярність на ринку України. Автоматичні системи Erreka безвідмовно працюють на об'єктах будь-якої складності, безпечні у використанні та мають гарантійне обслуговування протягом тривалого терміну експлуатації.

 

Основні переваги автоматики Erreka

 

 • висока якість, за відносно невисокої вартості;
 • широкий модельний ряд, що дозволяє проводити установку на будь-який об'єкт;
 • безшумна робота виробу;
 • сучасний дизайн та повний комплект аксесуарів;
 • високий ресурс роботи та тривалий термін експлуатації;
 • запатентовані системи захисту та безпеки.

 

Автоматика для воріт Erreka Ares

Предлагаем вам купить автоматику для распашных ворот Erreka Ares по самой выгодной цене
Автоматика для воріт Erreka Ares - потужний електромеханічний привід лінійного типу, з м'яким ходом і безшумним механізмом. Характеризується ефективною роботою великих кутах, ніж вигідно відрізняється від більшості моделей лінійного типу.

Технические характеристики автоматики для распашных ворот Erreka Ares

 

Автоматика для воріт Erreka Arc

Предлагаем вам купить автоматику для распашных ворот Erreka Arc по самой выгодной ценеАвтоматика для распашных воріт Erreka Arc – нереверсивний електромеханічний привід важільного типу. Потужний, безшумний і простий у встановленні та експлуатації. Характеризується високою швидкістю та інтенсивністю роботи.

Технические характеристики автоматики для распашных ворот Erreka Arc

 

Автоматика для воріт Erreka Topo

Предлагаем вам купить автоматику для распашных ворот Erreka Topo по самой выгодной цене
Автоматика Erreka Topo – підземний електромеханічний привід важільного типу, що має велику потужність та безшумну роботу механізмів. Характеризується компактними розмірами, наявністю smart-блоку керування та можливістю самоналаштування на максимально ефективну роботу.

Технические характеристики автоматики для распашных ворот Erreka Topo


Спеціалісти нашої компанії нададуть Вам повну інформацію про моделі та типи систем автоматики наявних та наданих на замовлення. Окрім представлених у нас моделей Ви можете купити автоматику для воріт інших виробників, але ми наполегливо рекомендуємо зупинити свій вибір на продукції Erreka.

 

 

Автоматика для воріт

Предлагаем вам купить автоматику для откатных ворот по самой выгодной цене

Автоматика для відкатних воріт дозволяє дистанційно керувати положенням полотна воріт, не виходячи з машини, забезпечуючи тим самим певний ступінь зручності та комфорту, а також виконує функцію надійного замку, утримуючи полотно в закритому положенні та запобігаючи можливості його віджимання або згинання. Комплект постачання обладнання для автоматичного управління комірними системами включає: електромеханічні приводи, блоки управління, системи безпеки та елементи доступу (пульти ДУ, радіобрелоки, кодові клавіатури і т.д.).
До недавнього часу вважалося, що відкатні ворота є прерогативою промислових та автотранспортних підприємств, проте з розвитком технології виробництва, появою на ринку високоякісних матеріалів, а головне, доступних та сучасних систем автоматизації, відкатні ворота здобули заслужену популярність серед власників індивідуальних житлових будинків та гаражів.

Установка системи автоматичного керування дозволяє, з легкістю, вирішити відразу кілька завдань:

 • Забезпечити зручне та комфортне використання відкатної ворітної системи за допомогою сигналу, переданого з пульта дистанційного керування;
 • Забезпечити надійний захист території від незаконного проникнення, використовуючи блокування автоматики як замк;
 • Істотно збільшити термін служби воріт, рахунок більш плавного руху полотна.

Системи автоматики, які пропонує наша компанія у Вінниці та Вінницькій області, характеризуються високою надійністю та тривалим терміном безаварійної експлуатації. Відмінними рисами запропонованих систем є можливість регулювання налаштувань під конкретні потреби клієнтів та простота монтажу, що дозволяє встановлювати автоматику на раніше змонтовані ворота.

За тривалий час роботи на ринку систем огорожі та автоматики ми визначили низку моделей, які зарекомендували себе з кращого боку. Тому ми рекомендуємо купити автоматику Erreka (Іспанія) – найкращу серед європейських аналогів та DoorHan (Росія) – бюджетний варіант, що відрізняється гарною продуктивністю.

Автоматика для воріт Erreka LINCE

Предлагаем вам купить автоматику для откатных ворот Erreka LINCE по самой выгодной ценеКомплект побутової автоматики для ворітних систем з масою полотна від 400 до 800 кг, характеризується високим рівнем безпеки та безшумною роботою механізмів. Оснащений рідкокристалічним дисплеєм для виробництва налаштувань та програмування та системою виявлення перешкод. Передбачено можливість аварійного електроживлення від акумуляторних батарей.

 Технические характеристики автоматики для откатных ворот Erreka LINCE

Автоматика для воріт DoorHan SLIDING-300/800

Предлагаем вам купить автоматику для откатных ворот DoorHan Sliding 300/800 по самой выгодной цене

Застосування: призначені для встановлення на вуличні, промислові та протипожежні відкатні ворота з масою полотна: Sliding-300 – до 300 кг, Sliding-800 – до 800 кг.
Переваги: ​​використання в широкому діапазоні частот, надійність роботи при нестабільній подачі електроенергії, захист корпусу, що виключає проникнення пилу та вологи в блок управління, технологія масляна ванна, що дозволяє працювати без перегріву, за умови високої інтенсивності експлуатації.
Монтаж: чотири точки кріплення до основи, із зручним, двостороннім розташуванням.
Дизайн: основа виготовлена ​​з алюмінієвого сплаву, з фарбуванням порошковим методом. Кришка корпусу виготовляється із удароміцного ABS-пластику.

Технические характеристики автоматики для откатных ворот DoorHan Sliding 300/800

Автоматика для воріт DoorHan SLIDING-1300, SLIDING-2100Предлагаем вам купить автоматику для откатных ворот DoorHan Sliding 1300/2100 по самой выгодной цене

Застосування: призначені для встановлення на вуличні та протипожежні відкатні ворота з масою полотна: Sliding-1300 – до 1300 кг, Sliding-2100 – до 2100 кг.
Переваги: ​​використання в широкому діапазоні частот, надійність роботи в умовах нестабільної подачі електроенергії, захист корпусу, що виключає попадання пилу та вологи в блок управління, технологія масляна ванна, що дозволяє працювати без перегріву, за умови високої інтенсивності використання.
Монтаж: чотири точки кріплення до монтажної основи, із зручним, двостороннім розташуванням.
Дизайн: основа виготовлена ​​з алюмінієвого сплаву з забарвленням порошкових методів. Кришка корпусу виготовляється із удароміцного ABS-пластику.

Технические характеристики автоматики для откатных ворот DoorHan Sliding 1300/2100

Автоматика для гаражних воріт

Предлагаем вам купить автоматику для гаражных секционных ворот по самой выгодной цене

Автоматизовані системи управління гаражними воротами міцно увійшли до сучасного життя, забезпечуючи зручність та комфорт у повсякденному житті. Одного разу встановлена, автоматика природно впишеться в повсякденний побут, і ви почнете сприймати її як щось звичайне і природне, без якого неможливо обійтися в повсякденному житті.
В асортимент нашої компанії ми включили моделі автоматичних систем, які зарекомендували себе як найбільш надійні та якісні, а також довговічні та недорогі серед великого переліку продукції, що випускається різними виробниками. На Ваш вибір пропонуються моделі, розроблені компаніями DoorHan та AN-MOTORS, яка є дочірньою компанією фірми «АЛЮТЕХ» за вигідною ціною у Вінниці та Вінницькій області.

Автоматика для гаражних воріт DoorHan SECTIONAL-500Предлагаем вам купить автоматику для гаражных секционных ворот DoorHan Sectional-500 по самой выгодной цене

Застосування: призначений для оснащення комірних систем заввишки до 2,6 метра.
Переваги: датчик числа обертів подасть сигнал у разі, коли ворота відкриті більше 10 хвилин, з автоматичним вимкненням після закриття; оцинкований корпус двигуна, не схильний до корозії.
Монтаж: установка на стельову напрямну, з додатковим монтажем натягувача ланцюгового приводу, що запобігає провисанню ланцюга в процесі експлуатації.
Дизайн: корпус – ударостійкий пластик; компактні розміри; світлодіодна сигналізація.

Технические характеристики автоматики для гаражных секционных ворот DoorHan Sectional 500

 

Автоматика для гаражних воріт DoorHan SECTIONAL-750, SECTIONAL-1000, SECTIONAL-1200

Предлагаем вам купить автоматику для гаражных секционных ворот DoorHan Sectional-750, Sectional-1000, Sectional-1200 по самой выгодной цене

Застосування: підрозділяються за габаритами секційних воріт: Sectional-750 та Fast-750 – для воріт заввишки 2,8 метра з площею 10 кв. метрів; Sectional-1000 – для воріт висотою 3,4 метра, з площею 13 кв. метрів; привід Sectional-1200 – для воріт висотою 3,8 метра, з площею 16 кв. метрів.
Переваги: ​​точна зупинка полотна в крайньому положенні завдяки змонтованому датчику числа обертів.
Монтаж: установка на стельову напрямну, з додатковим монтажем натягувача ланцюгового приводу, що запобігає провисанню ланцюга в процесі експлуатації.
Дизайн: корпус – ударостійкий пластик; компактні розміри; декоративна панель захисту дисплея та кнопок програмування.

 Технические характеристики автоматики для гаражных секционных ворот DoorHan SECTIONAL-750, SECTIONAL-1000, SECTIONAL-1200

 

Автоматика для гаражних воріт AN-MOTORS ASG600/3KIT-L, ASG1000/3KIT-L, ASG1000/4KITПредлагаем вам купить автоматику для гаражных секционных ворот AN-MOTORS ASG600/3KIT-L, ASG1000/3KIT-L, ASG1000/4KIT по

Автоматика серії ASG застосовується для встановлення на збалансовані секційні ворота до 16 кв. метрів площі та до 3,4 метра заввишки. Характеризується винятковою простотою монтажу та використання, а також тривалим терміном безаварійної роботи та доступною ціною.
Звернувшись до нашої компанії, Ви можете не тільки купити автоматику для гаражних секційних воріт AN-Motors, але також отримати кваліфіковану консультацію щодо способів монтажу, технічного обслуговування та безпечної експлуатації Ваших воріт.

 

 

Автоматика для промислових воріт

Предлагаем вам купить автоматику для промышленных ворот по самой выгодной цене

Системи автоматизації для промислових воріт використовуються лише на воротах промислового призначення, які відрізняються великими розмірами. Приводи для промислових воріт можна встановити на будь-який тип воріт розстібні, секційні, відкатні або складні. Автоматика для промислових воріт, крім автоматизації воріт, забезпечує ряд важливих функцій. Автоматика для промислових воріт має високий рівень безпеки та дозволяє керувати воротами у ручному режимі при відключенні електроенергії. Ризик травматизму чи нещасного випадку при використанні автоматики для воріт зводиться практично до нуля.
Ми пропонуємо вам купити автоматику для воріт надійних та перевірених моделей, які розраховані на роботу при напрузі 230В, 380В або 24В (для високої інтенсивності). Завдяки багаторічному досвіду роботи автоматика, яку ми встановлюємо, працює надійно та без збоїв на багатьох промислових об'єктах.

.

 

Автоматика для промислових воріт FAAC 540BRPПредлагаем вам купить автоматику для промышленных ворот FAAC 540BRP по самой низкой цене

Вигідна ціна, консультація фахівців, встановлення та гарантія – ось що ви отримаєте, якщо вирішите купити високоякісну промислову автоматику FAAC 540BRP виробництва Італії у нашій компанії.
Привід FAAC 540BRP це привід вального типу, який використовується для установки на воротах, площа яких не перевищує 25м2. Найчастіше автоматика для промислових воріт FAAC 540BRP застосовується для великих та важких воріт, які експлуатуються в особливо інтенсивному режимі, а також на об'єктах з притолокою більше 600мм.
Завдяки повній заводській комплектації автоматика для промислових воріт FAAC 540BRP може використовуватися прямо з коробки без необхідності в додаткових замикаючих пристроях або фіксаторах. Приводи FAAC 540BRP добре фіксують полотно воріт, навіть при вимкненому двигуні.
Автоматика для промислової брами FAAC 540BRP встановлюється на ворота секційного типу з будь-яким типом підйому. При відключенні електрики привод автоматично зупиняє рух воріт.

Перевагами автоматики для воріт FAAC 540BRP є безліч режимів роботи (автомат, робота з оператором тощо), а також простота налаштування.

Технические характеристики автоматики для промышленных ворот FAAC 540BRP

Автоматика для промислових воріт Erreka IZARSEC

Предлагаем вам купить автоматику для промышленных ворот Erreka IZARSEC по самой низкой цене
Якщо ви шукаєте надійну автоматику європейської якості, ми рекомендуємо вам купити автоматику для промислових воріт Erreka IZARSEC (Іспанія), на яку ми надаємо найвигіднішу ціну. Erreka IZARSEC автоматика для промислових секційних воріт розрахована на площу полотна воріт до 25 кв. Високопотужний привід Erreka IZARSEC працює без зайвого шуму, має високий рівень безпеки під час експлуатації.

Технические характеристики автоматики для промышленных ворот Erreka IZARSEC

Якщо ви хочете отримати максимально вигідну ціну та знижку на автоматику будь-якого типу у Вінниці та Вінницькій області, а також цінуєте якість обслуговування та високий професіоналізм – телефонуйте нам за телефонами, які вказані на сторінці "Контакти"

Прочитано 4647 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены